Jdi na obsah Jdi na menu
 


               Jirka Mádl

Přepadovka


Dokážeš si sám sebe představit na olympiádě?
"Néé, já už jsem starší člověk, sportovat můžou jenom mladý kluci:-). Ale byl to můj sen..."

Dobře, pryč s nostalgií. Jak se ti líbily tvé kolegyně rafťačky?
"Nechci jmenovat, ale řekl bych, že tak tři, čtyři holky se stoprocentně prosadí dál. Jaké byly jako rafťačky, to posoudit nemůžu, nikdo z nich předtím na raftu nejezdil, takže jsme na tom byli všichni stejně."

1

Která ti byla nejsympatičtější?
"To se takhle nedá říct. Režisér vybral jedenáct holek, a žádná nebyla kráva, což je skoro zázrak:-).

Vyšly vám holky ve všem vstříc?
"Jó, to jó, poslouchaly:-). Vážně nemůžu říct nic špatnýho, protože všechno probíhalo v pohodě."

Co ty, sláva a úpadek?
"Jsem připravený na to, že nějaký ten úpadek přijde. Právě, že nás na to všichni tak dlouho připravujou, až už si skoro myslíme, že to bude zítra:-). Pokud teda myslíš hereckej úpadek, tak u mě není herectví priorita, takže až to přijde, budu dělat jiné věci. Trošku mi to asi vadit bude, protože mě herectví baví, ale že bych šel skočit z Nuseláku, to ne:-)."

V poslední době se u nás rozmáhají reality show. Co si o nich myslíš?
"Podle mě je to naprostá lůza a zoologická nějakejch nýmandů a je to deformace vkusu národa."

Neexistuje žádný důvod, pro který bys do reality show šel?
"Ne. Možná, kdybych neměl kde bydlet... Ale ne, ani to ne, to radši půjdu pod ten Nuselák:-)."

Když už jsme u kontroverzních témat: co registrované partnerství?
"Já jsem rozhodně pro, ať to zavedou, to je samozřejmá věc."

Šel bys do toho s Vojtou:-)?
"S Vojtou bych do toho nešel, protože jsem heterosexuál."

Zkus si to aspoň představit...
"Jsem strašně nepraktickej, takže bych domácí práce nechal na Vojtovi:-). Myslím, že by to zvládnul, je to kluk šikovnej!"

V médiích se teď dost často spekulovalo nad tvým vztahem s Ivetkou. Prozraď nám, jak to je.
"Jsme spolu:-). Chvilku byla pauza, ale hlavně kvůli tomu, že jsme se dlouho neviděli, takže nás napadlo, že se zkusíme fakt jako vůbec nevidět. Ale pak jsme oba zjistili, že bez sebe nemůžeme být, tak jsme se k sobě zase vrátili."

Myslíš si, že je to na celý život?

"Těžko říct, to člověk nikdy dopředu neví... Ale jestli někdy nějakou jinou, tak takovou, jako je Ivetka."

A jaká vlastně je?
"Krásná, neuvěřitelně chytrá, hodná, má mě ráda. A hrozně toleruje, že už jsem ten starší unavený člověk:-)." Tušíš, proč se do tebe zamilovala?
"Do dneška to nechápu:-). Jednou mi řekla takovou věc - možná se tím i vyhnula tomu, že mě neměla za co pochválit:-). Řekla mi, že na světě by nenašla kluka jako já. To sice neznačí nic dobrého, ani špatného, takže je snad dobrý, že se liším:-)."

Je něco, co by ti nikdy netolerovala?
"Určitě víc věcí, ona není zas tak nenáročná, musím se hodně snažit! Ale těžko říct..."

Jak si Jíra Mádl udrží ženu:-)?
"Jsem hodný, pozorný - musím ji trošku dohnat, když ona je dokonalá, ne? Nejde být pořád jako kráska a zvíře, to taky nemůže vydržet věčně. Takže čekáme, až zkrásním. Někdo už mi řekl, že vypadám jak žabák, tak furt s Ivetkou čekáme, až se po puse proměním v prince:-)."

Dokážeš si Ivetku představit vedle Vojty?
"Ne!!! V životě!!! Jsem žárlivej Štír, takže by to nebylo dobrý:-)."

Poslední otázkou jsme Jíru rozbouřili natolik, že se rád vrátil k hokeji:-).
Protože Vojta Kotek si s námi kvůli své údajné zaneprázdněnosti nemohl povídat, vypátrali jsme nějaké info o něm sami bez něj:-).

Jirka o Vojtovi

2
"Vojta má jediný balící trik - že smutně kouká."
Vojta už mě za tu dobu, co se známe, nemůže ničím překvapit:-). Když jsme se seznamovali, tak jsem od něj nic moc zvláštního neočekával, jediné, co si pamatuju z našeho prvního setkání je, že měl hrozně hezkou mikinu:-).
Líbí se mi, že je takovej ranař, který moc věcí neřeší, i když je to kolikrát potřeba. Myslím si, že mu dost pomáhá být svůj a s ničím se nepárat. Je to určitě lepší, než si pořád něco brát. Otázka, jestli i pro jeho okolí...
Párkrát mě naštval, protože já jsem stoprocentně dochvilný a on přišel - úplně v klídku - pozdě na natáčení. Ale to je asi tak všechno.
Co se týče holek, máme s Vojtou stejná kritéria - prostě nesmí být blbá, oba jsme na ty chytřejší holky:-). Vojta není přes úlety, je spíš vztahový typ, i když to možná vypadá jinak. Jenže to je tím, že dlouho neměl žádný vztah. Teď už je relativně dlouho zadaný. Ježiš, jestli jsem teď něco neprokec:-/...
Vojta má jediný balící trik - smutně kouká:-). O ničem jiném nevím. Ale prásknu, že přede mnou se mu nikdy nepovedlo na to holku sbalit:-).

Běla Šarayová
"Než jsem Vojtu znala, přišlo mi, že je dost nafoukaný, ale není to tak - je mnohem chytřejší, než kluci v jeho věku. Mně osobně se nijak nelíbí, je na mě mladej, hubenej a dlouhovlasej:-). Ale líbí se mi, jak je rozumný a není ztřeštěný. Oba kluci byli v pohodě, klidně bych je prohlásila za svaté:-). Nemají vrtochy, nikdy nebyli nas***ý, neprudili, byla s nima pořád sranda. Vojta ani není žádný lamač dívčích srdcí, spíš mu trvá dlouho, než si někoho pustí k tělu."

Andrea Kerestešová
"Na castingu mi přišel jako introvert, který když nemusí, nemluví. Jeho pozitivní vlastnost je podle mě to, že si dvakrát rozmyslí, než něco řekne. Nepatří ke klasickým puberťákům, dostal mě svojí inteligencí a uvážlivostí. Obdivuju, jak zvládá svoji práci. Na podrobnější poznávání nebyly podmínky:-). Myslím, že se mu líbí přirozené holky, které nejsou šílená z toho, že ho vidí. Mně jako kluk nic neříká, je to spíš jako mladší bráška, ale má krásné modré oči:-)."

Tereza Voříšková
"O Vojtovi jsem si myslela, že je rebel, který dokáže udělat pořádný brajgl, ale překvapil mě, jak je skromný a normální! Točila jsem s ním erotickou scénku - byl strašně profesionální a pomohl mi, což nás i docela sblížilo. Ne, že bych se styděla, ale přece jen mi je 16 a ta scénka je fakt dost divoká... V reálném životě si ho vedle sebe představit nedokážu, ale docela se mi líbí. Co se týče holek, taky mě překvapil, čekala jsem, že je divočejší:-)."

3


CG! na premiéře Rafťáků
Filip (Jíra) je, co se týče sexu, notorický smolař. Když se mu podaří podpálit pokoj své "učitelky sexu" ve chvíli, kdy o to má konečně přijít, radši se spakuje a se svým kámošem Danym (Vojta) vyrazí na vodu. Vedle dívčího vodáckého kurzu snů narážejí i na Danyho rodiče s mladším hyperaktivním bratrem, který jim pořádně zatopí.
CG! si myslí: Po trochu váhavém začátku jsme se postupně prochechtali až k velkému finále a zjistli, že: "konečně komedie, bez trapných momentů"!